система онлайн-бронирования
г. Донецк, Украина, ул. Артёма, 87
+38 (062) 332 33 32, 332-27-71
ЗАБРОНИРОВАТЬ
НОМЕР

Статьи

У Москві 16 і 17 лютого пройде щорічна конференція All in Top Conf

Сучасний ринок пошукової оптимізації демонструє активний розвиток, тому дуже актуально, що називається, бути «в темі» і ефективно використовувати новітні ідеї, напрямки і розробки!

У Москві з 16 по 17 лютого 2016 року відбудеться конференція All in Top Conf, вже 5-а за рахунком, що дозволяє назвати її «ювілейної». Гості минулорічної конференції добре знайомі з форматом її проведення, і нинішній рік доповниться виключно приємними сюрпризами. Для нових учасників вона стане справжнім відкриттям!

All in Top Conf 2016 - це найактуальніша інформація, свіжа аналітика всіх новинок ринку пошукової інформації, практичні кейси, підготовлені кращими фахівцями цієї галузі. Ви звикли до великої кількості реклами і озвучення стандартних штампів? Організатори конференції ламають ці стереотипи, ця конференція є джерелом виключно корисною і інноваційної інформації.

Вас чекає насичена програма і спілкування з професіоналами, які підготували практичні кейси та аналітичні дослідження актуальних питань, не тільки під час їх виступів, а й в кулуарах конференції! На сьогоднішній день в програмі заявлено більше 20 фахівців, і якщо вас і чекають зміни, то тільки в бік приємних сюрпризів і збільшення кількості доповідачів!

Місце проведення конференції в Москві - конференц-зал "Синій" готелю "Салют", розташованої за адресою ленінський проспект, 158.

Для реєстрації необхідно подати заявку та сплатити вартість участі в сумі 12 000 рублів.

Чи плануєте відвідати «All in Top Conf 2016»? Розкажіть нам, як це було! Надсилайте свої в враження, фотографії та відгуки до нас на пошту [email protected] або поділіться ними в соціальних мережах з хештегом #seoparty.

Ми в соц.сетях:

VK , Facebook , Twitter , Google+ , Instagram , Ok

Опубліковано: 13.Янв.2016

Ви звикли до великої кількості реклами і озвучення стандартних штампів?
Чи плануєте відвідати «All in Top Conf 2016»?

Новости

Сплавы по рекам

Прошлым летом решили хорошенько отдохнуть небольшой компанией, с друзьями. Наша компания любит активный и подвижный отдых. Решили подыскать , что-то интересное и необычное, дабы развлечься по полной.

Где заказать тур на Кипр

Наш мир, в котором мы живём так разнообразен и своеобразен, что если сравнивать различные места нашей планеты, о ни одного из них не будет совпадать по каким-либо данным, характеризующим их. В любой

Специальный держатель для смартфона

Мой муж работает таксистом, и для ориентировки по соседним городам ему нужен навигатор. Но телефон девать некуда, а с сидения или полки его брать неудобно, да и не видно изображения. Любимый не растерялся

Отель «Централь» Официальный сайт 83001, Украина, г. Донецк, ул. Артема, 87
Тел.: +38 062 332-33-32, 332-27-71
[email protected]
TravelLine: Аналитика


Студия web-дизайна Stoff.in © 2008