система онлайн-бронирования
г. Донецк, Украина, ул. Артёма, 87
+38 (062) 332 33 32, 332-27-71
ЗАБРОНИРОВАТЬ
НОМЕР

Статьи

Як оптимізувати роботу комп'ютера?

 1. Як поліпшити роботу комп'ютера?
 2. Оптимізація комп'ютера за допомогою Glary Utilities
 3. Поліпшення роботи комп'ютера з Auslogics BoostSpeed
 4. Програма для поліпшення роботи комп'ютера WinTuning Utilities

Операційна система на протязі всього часу функціонування повільно втрачає в продуктивності, що позначається і на роботі навіть найсучаснішого апаратного забезпечення. Щоб ваш новенький і потужний або старенький комп'ютер завжди радував своєю продуктивністю, не обов'язково часто перевстановлювати Windows. Потрібно всього-на-всього оптимізувати її роботу, виконавши значне число різнобічних задач. Для їх виконання існує як маса вузько безкоштовних додатків, так і цілі пакети утиліт для різнобічної оптимізації роботи операційної системи.

Багато користувачів метушаться в пошуках кращої утиліти для оптимізації комп'ютера, навіть не розуміючи, що являє собою цей процес. Оптимізація роботи комп'ютера - це цілий комплекс дій, спрямованих на прискорення роботи операційної системи і її звільнення від непотрібних і зайвих файлів і модулів.

Як поліпшити роботу комп'ютера?

 • очистити і стиснути системний реєстр (перейшовши за посиланням Ви зможете дізнатися, як зайти в реєстр Windows 10 );
 • видалити тимчасові файли і непотрібні додатки;
 • оновити драйвера і встановлені програми;
 • провести дефрагментацію дисків ( дефрагментація жорсткого диска Windows 10 може здійснюватися кількома способами, але про це вже поговоримо в іншій статті;
 • измененить численні системні настройки з упором на швидкодію комп'ютера;
 • оптимізувати мережеві з'єднання;
 • очистити список автозавантаження і т. д.

Вибрати кращу утиліту для оптимізації комп'ютера - справа непроста хоча б тому, що це буде цілий комплекс програм. По-перше, він повинен відмінно справлятися як мінімум з перерахованими завданнями, по-друге - бути безкоштовним, і, бажано, в автоматичному режимі або при натисканні виконувати задані користувачем операції.

Під цю категорію потрапляє дуже обмежене число програмних продуктів, які і розглянемо в даній статті.

Оптимізація комп'ютера за допомогою Glary Utilities

Російськомовна програма об'єднує в собі всі основні функції по оптимізації операційної системи Windows і перевершує за своїм функціоналом більшість аналогічних утиліт. З її допомогою можна позбутися від сміттєвих записів реєстру, видалити тимчасові файли, виконати дефрагментацію томів жорсткого диска, виправити непрацюючі ярлики, оптимізувати список автоматично завантажуваних разом з Windows додатків, служб і драйверів ... Все це виконується в один клік.

Крім того, утиліта володіє найширшим спектром функцій, які допомагають досягти максимальної швидкості роботи операційної системи і розвантажити апаратні ресурси, видаливши з автозавантаження і навіть з комп'ютера невживані програми. Також Glary Utilities виконає дефрагментацію системних файлів, реєстру і розділів жорсткого диска для зменшення часу доступу до фрагментованим документам. Таким чином не тільки зростає продуктивність ПК, а й збільшується термін служби вашого жорсткого диска.

З недоліків Glary Utilities відзначимо її повільну роботу в порівнянні з професійною версією і конфлікти з деякими антивірусними програмами.

Набір величезної кількості софта для вирішення єдиної проблеми - оптимізації роботи вашої операційної системи від Microsoft і її очищення від сміття і непотрібних даних.

Цей потужний продукт містить в собі модулі для виявлення та ліквідації помилок в системному реєстрі, оптимізації мережевого з'єднання, забезпечення конфіденційності, дефрагментації розділів жорсткого диска, видалення тимчасових файлів, тулбаров, шкідливого програмного забезпечення і небезпечних плагінів для браузерів. Працює додаток у фоновому режимі і здатне виконувати задані дії за розкладом або під час простою комп'ютера. Оснащена технологією глибокого сканування, Advanced SystemCare 7 здатна виявити найвитонченіші і приховані проблеми зниження продуктивності ОС.

Утиліта дуже проста в управлінні: запустили, просканували, вивчили результати і погодилися на виконання дій, запропонованих утилітою.

До недоліків можна віднести відсутність можливості провести оптимізацію обраних параметрів, що постійно з'являються повідомлення з пропозиціями купити повну версію, наявність реклами та сильне навантаження на систему під час сканування або фонової роботи.

Поліпшення роботи комп'ютера з Auslogics BoostSpeed

Ще одна безкоштовна утиліта для оптимізації роботи і приведення в порядок вашої операційної системи. Вона дозволяє видаляти тимчасові файли, оптимізувати реєстру і інстальовані програми, редагувати приховані системні настройки і список автозавантаження і т. Д. Наявність інструменту System Adviser, здатного виявити недоліки і прогалини в роботі системи в цілих 50-ти критеріях, провівши міні-тести для кожного їх них, - важлива особливість програми. Крім виявлення несправностей, інструмент запропонує можливість усунути їх за допомогою власних можливостей.

До недоліків відноситься наявність реклами, настирливі оповіщення користувача при виникненні помилок в системі і пристойна навантаження на Windows під час роботи в тлі.

Програма для поліпшення роботи комп'ютера WinTuning Utilities

Мало популярний, але функціональний комплекс додатків для оптимізації і тонкої настройки будь-якої версії Windows. Крім стандартних можливостей аналогічних програм, містить в собі безліч системних налаштувань, в тому числі неймовірну кількість прихованих від очей користувача параметрів. Всі вони розгрупувати по тематиці, що не викличе у користувача ніяких складнощів в роботі з програмою.

Утиліта дозволяє виконати детальну настройку зовнішнього вигляду операційної системи і містить в собі чималу кількість корисних утиліт, призначення яких виходить за рамки оптимізатора або твікера. Візуалізація наслідків застосування деяких налаштувань, особливо що стосуються зовнішнього вигляду - ще одна особливість WinTuning.

До недоліків відноситься 30-ти денний пробний період роботи програми без обмежень, після чого доведеться заплатити або видалити утиліту.

Якщо у Вас залишилися питання по темі «Як оптимізувати роботу комп'ютера? «, То можете задати їх у коментарях


if (function_exists ( 'the_ratings')) {the_ratings (); }?>

Як поліпшити роботу комп'ютера?
Як поліпшити роботу комп'ютера?

Новости

Отель «Централь» Официальный сайт 83001, Украина, г. Донецк, ул. Артема, 87
Тел.: +38 062 332-33-32, 332-27-71
[email protected]
TravelLine: Аналитика


Студия web-дизайна Stoff.in © 2008