система онлайн-бронирования
г. Донецк, Украина, ул. Артёма, 87
+38 (062) 332 33 32, 332-27-71
ЗАБРОНИРОВАТЬ
НОМЕР

Статьи

Як оптимізувати роботу комп'ютера?

 1. Як поліпшити роботу комп'ютера?
 2. Оптимізація комп'ютера за допомогою Glary Utilities
 3. Поліпшення роботи комп'ютера з Auslogics BoostSpeed
 4. Програма для поліпшення роботи комп'ютера WinTuning Utilities

Операційна система на протязі всього часу функціонування повільно втрачає в продуктивності, що позначається і на роботі навіть найсучаснішого апаратного забезпечення. Щоб ваш новенький і потужний або старенький комп'ютер завжди радував своєю продуктивністю, не обов'язково часто перевстановлювати Windows. Потрібно всього-на-всього оптимізувати її роботу, виконавши значне число різнобічних задач. Для їх виконання існує як маса вузько безкоштовних додатків, так і цілі пакети утиліт для різнобічної оптимізації роботи операційної системи.

Багато користувачів метушаться в пошуках кращої утиліти для оптимізації комп'ютера, навіть не розуміючи, що являє собою цей процес. Оптимізація роботи комп'ютера - це цілий комплекс дій, спрямованих на прискорення роботи операційної системи і її звільнення від непотрібних і зайвих файлів і модулів.

Як поліпшити роботу комп'ютера?

 • очистити і стиснути системний реєстр (перейшовши за посиланням Ви зможете дізнатися, як зайти в реєстр Windows 10 );
 • видалити тимчасові файли і непотрібні додатки;
 • оновити драйвера і встановлені програми;
 • провести дефрагментацію дисків ( дефрагментація жорсткого диска Windows 10 може здійснюватися кількома способами, але про це вже поговоримо в іншій статті;
 • измененить численні системні настройки з упором на швидкодію комп'ютера;
 • оптимізувати мережеві з'єднання;
 • очистити список автозавантаження і т. д.

Вибрати кращу утиліту для оптимізації комп'ютера - справа непроста хоча б тому, що це буде цілий комплекс програм. По-перше, він повинен відмінно справлятися як мінімум з перерахованими завданнями, по-друге - бути безкоштовним, і, бажано, в автоматичному режимі або при натисканні виконувати задані користувачем операції.

Під цю категорію потрапляє дуже обмежене число програмних продуктів, які і розглянемо в даній статті.

Оптимізація комп'ютера за допомогою Glary Utilities

Російськомовна програма об'єднує в собі всі основні функції по оптимізації операційної системи Windows і перевершує за своїм функціоналом більшість аналогічних утиліт. З її допомогою можна позбутися від сміттєвих записів реєстру, видалити тимчасові файли, виконати дефрагментацію томів жорсткого диска, виправити непрацюючі ярлики, оптимізувати список автоматично завантажуваних разом з Windows додатків, служб і драйверів ... Все це виконується в один клік.

Крім того, утиліта володіє найширшим спектром функцій, які допомагають досягти максимальної швидкості роботи операційної системи і розвантажити апаратні ресурси, видаливши з автозавантаження і навіть з комп'ютера невживані програми. Також Glary Utilities виконає дефрагментацію системних файлів, реєстру і розділів жорсткого диска для зменшення часу доступу до фрагментованим документам. Таким чином не тільки зростає продуктивність ПК, а й збільшується термін служби вашого жорсткого диска.

З недоліків Glary Utilities відзначимо її повільну роботу в порівнянні з професійною версією і конфлікти з деякими антивірусними програмами.

Набір величезної кількості софта для вирішення єдиної проблеми - оптимізації роботи вашої операційної системи від Microsoft і її очищення від сміття і непотрібних даних.

Цей потужний продукт містить в собі модулі для виявлення та ліквідації помилок в системному реєстрі, оптимізації мережевого з'єднання, забезпечення конфіденційності, дефрагментації розділів жорсткого диска, видалення тимчасових файлів, тулбаров, шкідливого програмного забезпечення і небезпечних плагінів для браузерів. Працює додаток у фоновому режимі і здатне виконувати задані дії за розкладом або під час простою комп'ютера. Оснащена технологією глибокого сканування, Advanced SystemCare 7 здатна виявити найвитонченіші і приховані проблеми зниження продуктивності ОС.

Утиліта дуже проста в управлінні: запустили, просканували, вивчили результати і погодилися на виконання дій, запропонованих утилітою.

До недоліків можна віднести відсутність можливості провести оптимізацію обраних параметрів, що постійно з'являються повідомлення з пропозиціями купити повну версію, наявність реклами та сильне навантаження на систему під час сканування або фонової роботи.

Поліпшення роботи комп'ютера з Auslogics BoostSpeed

Ще одна безкоштовна утиліта для оптимізації роботи і приведення в порядок вашої операційної системи. Вона дозволяє видаляти тимчасові файли, оптимізувати реєстру і інстальовані програми, редагувати приховані системні настройки і список автозавантаження і т. Д. Наявність інструменту System Adviser, здатного виявити недоліки і прогалини в роботі системи в цілих 50-ти критеріях, провівши міні-тести для кожного їх них, - важлива особливість програми. Крім виявлення несправностей, інструмент запропонує можливість усунути їх за допомогою власних можливостей.

До недоліків відноситься наявність реклами, настирливі оповіщення користувача при виникненні помилок в системі і пристойна навантаження на Windows під час роботи в тлі.

Програма для поліпшення роботи комп'ютера WinTuning Utilities

Мало популярний, але функціональний комплекс додатків для оптимізації і тонкої настройки будь-якої версії Windows. Крім стандартних можливостей аналогічних програм, містить в собі безліч системних налаштувань, в тому числі неймовірну кількість прихованих від очей користувача параметрів. Всі вони розгрупувати по тематиці, що не викличе у користувача ніяких складнощів в роботі з програмою.

Утиліта дозволяє виконати детальну настройку зовнішнього вигляду операційної системи і містить в собі чималу кількість корисних утиліт, призначення яких виходить за рамки оптимізатора або твікера. Візуалізація наслідків застосування деяких налаштувань, особливо що стосуються зовнішнього вигляду - ще одна особливість WinTuning.

До недоліків відноситься 30-ти денний пробний період роботи програми без обмежень, після чого доведеться заплатити або видалити утиліту.

Якщо у Вас залишилися питання по темі «Як оптимізувати роботу комп'ютера? «, То можете задати їх у коментарях


if (function_exists ( 'the_ratings')) {the_ratings (); }?>

Як поліпшити роботу комп'ютера?
Як поліпшити роботу комп'ютера?

Новости

Сплавы по рекам

Прошлым летом решили хорошенько отдохнуть небольшой компанией, с друзьями. Наша компания любит активный и подвижный отдых. Решили подыскать , что-то интересное и необычное, дабы развлечься по полной.

Где заказать тур на Кипр

Наш мир, в котором мы живём так разнообразен и своеобразен, что если сравнивать различные места нашей планеты, о ни одного из них не будет совпадать по каким-либо данным, характеризующим их. В любой

Специальный держатель для смартфона

Мой муж работает таксистом, и для ориентировки по соседним городам ему нужен навигатор. Но телефон девать некуда, а с сидения или полки его брать неудобно, да и не видно изображения. Любимый не растерялся

Отель под Киевом
Главный нарколог Минздравсоцразвития России, директор московского научно-практического центра наркологии Евгений Брюн дал россиянам полезные советы о том, как пережить Новый год. А столичные власти уже

Где встретить Новый год
Но самое главное, что этот праздник можно провести рядом с самыми родными и любимыми людьми – нашими родственниками и друзьями. Если в этом году новогоднее веселье вы решили провести у вас дома, сразу

Недорогой и уютный хостел в самом
Новый фитнес-трекер Mi Band 4 от Xiaomi – один из лучших гаджетов 2019 года. В отличие от своих предшественников он оснащен цветным 0.95-дюймовым AMOLED экраном, для которого сам производитель уже придумал

Отдых на острове Хайнань
Благодаря стремительному росту благосостояния наших сограждан сегодня мы много времени проводим на отдыхе и в путешествиях. Большинству украинцев уже порядком надоели европейские курорты типа Куршавеля,

Плосковальгусная деформация стоп лечение
Самая распространённая деформация на стопе, которой подвержена большая часть людей (особенно женщин), называется Hallux Valgus. Рядовые пациенты именуют заболевание «шишкой на кости», «косточкой». Вальгусная

Выгодные туры в Турцию
Каждый человек имеет право на отдых, потому что просто напросто никто не способен только постоянно и все время работать и совсем не отдыхать. А самым лучшим отдыхом по праву считается смена обстановки,

Где заказать авиабилеты
В современном мире каждый человек (если, конечно, ему позволяет материальное положение) может путешествовать по всей планете с поистине поразительной легкостью. И способов перемещения существует достаточно,

Отель «Централь» Официальный сайт 83001, Украина, г. Донецк, ул. Артема, 87
Тел.: +38 062 332-33-32, 332-27-71
[email protected]
TravelLine: Аналитика


Студия web-дизайна Stoff.in © 2008