система онлайн-бронирования
г. Донецк, Украина, ул. Артёма, 87
+38 (062) 332 33 32, 332-27-71
ЗАБРОНИРОВАТЬ
НОМЕР

Статьи

Главная Новости

Переваги авто Honda HR-V

Опубликовано: 03.11.2021

Компанія Honda старанно працювала над удосконаленням HR-V з того часу, як цей автомобіль був представлений у 2016 році. Звичайно, це означає, що Honda HR-V 2020, як і раніше, є частиною першого покоління. Звичайно, спочатку потрібно було виправити деякі вигини, але багато з них було усунуто. На жаль, ще залишилися речі, які треба доопрацювати. Але чи це означає, що HR-V не варто купувати? Ледве.

авто Honda HR-V

Подивіться, чому Honda HR-V 2020 є хорошим вибором серед інших у своєму сегменті. Що нового у 2020 році? У модельному ряду 2019 нічого не змінилося. У 2019 році були оновлені передня та задня панель, що зробило його сучаснішим. 2019 також отримав комплектації Touring та Sport, стандартну технологію Honda Sensing та нову інформаційно-розважальну систему, яка зробила Android Auto та Apple CarPlay стандартними функціями.

Тверде рульове керування

На Honda HR-V 2020 року кермо здається абсолютно досконалим і точним. Рульове колесо має необхідну вагу, щоб він легко повертав автомобіль навіть у найскладніших поворотах і змушував проїжджати повз інші транспортні засоби як вітер. Легко потрапити на стиснені місця для паркування, і через колесо проходить маса зворотного зв'язку, що забезпечує впевненість водія.

Переваги авто Honda HR-V

Великий комфорт при їзді

Honda HR-V 2020 може запропонувати багато комфорту при їзді. Колеса мають відповідний розмір, щоб поглинати безліч дрібних нерівностей, з якими ви зіткнетеся при русі міськими та заміськими дорогами. Підвіска досить ефективно вловлює великі нерівності та згладжує їх. Практично нульові дорожні дефекти говорять про свою присутність усередині кабіни.

Ефективна система клімат-контрол

Хоча цифрове керування на сенсорному екрані може бути трохи складним, сама система клімат-контролю справді добре працює при відкачуванні повітря. Повітря проходить через усі зони кабіни та швидко нагрівається до бажаної температури. Крім того, передні сидіння на високих комплектаціях оснащені передніми сидіннями з підігрівом, і ви можете перемикатися між двома рівнями підігріву.

Знайти місце для водіння легко

У Honda HR-V 2020 легко сісти за кермо і знайти правильне положення для водія. Сидіння водія та рульова колонка регулюються по куту нахилу та телескопування, що дозволяє водієві створити достатньо місця в кабіні. Водіям також не доведеться далеко їхати, щоб дістатися органів управління. Багато хто з них вже встановлений на рульовому колесі, а центральна консоль знаходиться в межах досяжності.

Достатньо місця ззаду

Ззаду пасажири почуваються комфортно. Дорослі – навіть із дуже довгими ногами – можуть розслабитися. У задній частині салону достатньо місця для голови, плечей, стегон та ніг. А якщо вам потрібно посадити туди трьох дітей, ви легко можете це зробити, не ударяючи їх плечима.

Перегляньте більше характеристик цього авто за посиланням https://honda.ua/cars/hr-v-sport/.

Новости

Отель «Централь» Официальный сайт 83001, Украина, г. Донецк, ул. Артема, 87
Тел.: +38 062 332-33-32, 332-27-71
[email protected]
TravelLine: Аналитика


Студия web-дизайна Stoff.in © 2008
rss