система онлайн-бронирования
г. Донецк, Украина, ул. Артёма, 87
+38 (062) 332 33 32, 332-27-71
ЗАБРОНИРОВАТЬ
НОМЕР

Статьи

Главная Новости

Економічний переклад

Опубликовано: 09.06.2021

экономический перевод

Економічні переклади відіграють дедалі більшу роль у світі глобалізації, що призводить до розвитку міжнародної співпраці між компаніями та установами. 

Економічний переклад є одним із складних видів перекладацьких робіт. Співпраця з міжнародними компаніями, налагодження партнерських і торгових відносин з іноземними фірмами припускають тісне спілкування між сторонами. Важливими складовими спільного ведення бізнесу є не тільки усний діалог, а й обмін документами (договори, контракти, звіти, інвойси, бухгалтерські баланси та інші ділові папери).

Для правильного оформлення письмового перекладу матеріалів економічного напрямку мало вміння засобами іншої мови створювати текст еквівалентний вхідному. Для адекватного перекладу економічних текстів, фінансової документації необхідно ще й знання основ діловодства, документообігу країни призначення. Саме тому замовляти переклади економічної спрямованості слід в професійній компанії, в якій працюють фахівці в різних областях знань.

экономический перевод

Особливості економічного перекладу

Як і технічний переклад, економічний характеризується наявністю безлічі професійних термінів. Якісний переклад економічних і фінансових текстів полягає не тільки в адекватній передачі термінів засобами іншої мови. Це копітка робота, яка не поступається за складністю складанню бухгалтерських звітів. Тут необхідно дотримуватися не тільки мовних особливостей перекладу економічних матеріалів. Треба чітко трактувати спеціальні терміни, які можуть вживатися в значеннях, відмінних від повсякденного вжитку, а також слова професійної лексики, що не мають прямих міжмовних відповідностей.

Економічні та ділові, а також фінансові терміни зазвичай використовуються людьми, які рухаються у світі економіки та потребують знань фахівців, обізнаності з термінологією, здатності вирішувати відмінності між країною джерела та цільовою мовою.

экономический перевод

Хороший перекладач не надто переживає з цього приводу. Адже саме з економікою він на «ти». Сьогодні він перекладає документацію, завтра рухається серед фінансових документів, а післязавтра створює переклади у галузі макроекономіки.

Ми пропонуємо професійні економічні переклади. У нас це як у банку! І все завдяки людям, які створюють послугу разом з нами. Вони надійні, освічені, знають іноземні мови, мають знання в галузі економіки, знають право та фінанси, а також професіонали своєї справи. Вони прискіпливо підходять до перекладів, підраховують кожну цифру та букву, аналізують матеріал і роблять точні висновки.

Новости

Отель «Централь» Официальный сайт 83001, Украина, г. Донецк, ул. Артема, 87
Тел.: +38 062 332-33-32, 332-27-71
[email protected]
TravelLine: Аналитика


Студия web-дизайна Stoff.in © 2008