система онлайн-бронирования
г. Донецк, Украина, ул. Артёма, 87
+38 (062) 332 33 32, 332-27-71
ЗАБРОНИРОВАТЬ
НОМЕР

Статьи

«Купівля квартири: 10 юридичних порад, які ви повинні знати!»

Опубликовано: 08.10.2018

Купівля квартири – це завжди актуальне питання для молодих сімей та тих, хто хоче покращити умови свого проживання. Саме тому поради юристів в цьому питання завжди потребують особливої уваги, адже шахраї часто користуються необізнаністю пересічного громадянина.

Раніше ми писали статтю на схожу тематику, з якою обов’язкове ознайомлення кожному, хто збирається купляти квартиру чи будь-яку іншу нерухомість: «Обережно! Шахраї при продажі нерухомості! Як захиститися?» .

Сьогодні узагальнимо нашу практику з цього питання та надамо 10 порад тим, хто не збирається потрапити на гачок до шахраїв при купівлі квартири.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

1 ) Обов’язково необхідно ретельно оглядати житло . Як говорять юристи , якщо покупець   після оформлення договору купівлі /продажу помітив в квартирі якісь труднощібуде складно щонебудь виправити . Тому , до підписання договору необхідно мати максимально   повне уявлення про стан квартири .

2 ) Зберіть і перевірте документи , – якщо вам складно розібратися в усіх тонкощах , було б доцільно  звернутися за послугами до юристів . В будь-якому разі, будьте пильними і уважно все перевіряйте. Особливо, наприклад, якщо це квартира в новобудові, адже там є певні тонкощі, які ми розкривали в попередній статті:  «Як купити квартиру в новобудові правильно і безпечно?» .

3 ) Поговоріть обов’язково   з сусідами . Не  в сю інформацію можна почерпнути з документівчасто сусіди можуть надати безцінну інфу   про квартиру і  про  її хазяїв .

4 ) Договір купівлі /продажу  квартири  краще довірити скласти професіоналові . Адже ті договори, що містяться, наприклад, в інтернеті у вільному доступі не здатні захистити вас в повній мірі, адже складені без продумування тонкощів та особливостей в кожному конкретному випадку.  Було б  правильнішим  придбавати квартиру , користуючись послугами брокера і звертаючись до надійного нотаріуса .

5) Не покладайтеся тільки   на агентство або ріелтора   на стороні продавця . Оскільки це угода з двома сторонами , вам краще мати свого брокераадже інша сторона зацікавлена виключно у продажу , тому , можливо , не варто орієнтуватися тільки на них .

6 ) При необхідності робіть технічну експертизуне варто вірити продавцеві на слово відносно технічного стану квартири , все повинно бути підтверджено документально .

Дякуємо! Тепер: 1) Натисніть »ОТРИМАТИ КУПОН« ; 2) Введіть ваше Ім'я та Email, щоб ми змогли надіслати вам КУПОН прямо на пошту! Якщо не приходить - перевірте папку "Спам"!

7 ) Ретельно вивчайте документи , які підписуєте . Візьміть собі за правило : ніколи не підписувати папери , в яких вам не все зрозуміло . Якщо в чомунебудь складно розібратися самостійнопроконсультуйтеся з фахівцем . Ми писали, чому так, тут:  «Головна заповідь юриста, яка збереже вас від в’язниці і заощадить гроші!» .

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

8) Обов’язково упевніться в тому , що з квартири виписані всі мешканці, які були в ній прописані, і повністю сплачені комунальні послуги до підписання договору купівлі /продажу квартири  Це особливо важливо, адже потім можна зіштовхнутися з суттєвими неприємностями.

9) Проконсультуйтеся з брокером і нотаріусом , які можливості безпечного розрахунку   вони надають . Деякі нотаріуси працюють тільки з розрахунками  з  безналуце необхідно з’ясувати завчасно .

10 ) У випадку з іпотекою , бажано , щоб відразу ж під час сплати грошей , покупець отримував право власності .

Сподіваємося, наші поради вам допоможуть зробити правильне рішення при купівлі квартири. А у разі певних питань, наші юристи раді будуть вам допомогти їх вирішити.

Про те, на що потрібно звертати увагу при купівлі квартири, дивіться на відео нижче: 

▼ СПОДОБАЛАСЬ СТАТТЯ? ПОДІЛІТЬСЯ З ДРУЗЯМИ! ▼

Корисний матеріал? Оцініть зірочками:

Є питання? Натисніть нижче "ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ"!

Натисніть і підпишіться на «НОВИНИ» або канал «TELEGRAM» та станьте генієм юриспруденції!

Знайшли помилку? Виділіть її і натисніть Ctrl+Enter

Юрист, засновник проекту “Правова Консультація”, м.Харків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Новости

Сплавы по рекам

Прошлым летом решили хорошенько отдохнуть небольшой компанией, с друзьями. Наша компания любит активный и подвижный отдых. Решили подыскать , что-то интересное и необычное, дабы развлечься по полной.

Где заказать тур на Кипр

Наш мир, в котором мы живём так разнообразен и своеобразен, что если сравнивать различные места нашей планеты, о ни одного из них не будет совпадать по каким-либо данным, характеризующим их. В любой

Специальный держатель для смартфона

Мой муж работает таксистом, и для ориентировки по соседним городам ему нужен навигатор. Но телефон девать некуда, а с сидения или полки его брать неудобно, да и не видно изображения. Любимый не растерялся

Павел в Митине в Саратове
Сегодня существует множество прекрасных возможностей не только с удовольствием развлекаться, но и познавать окружающий мир, используя для этого современное оборудование и передовые средства коммуникаций.

Стабилизаторы напряжения
Практически каждый знает, что напряжение в сети может менять свое значения. В наших квартирах с каждым годом появляется всё больше электрических приборов, мощности которых может не выдержать старая

Интернет магазин белорусского трикотажа
Для каждой девушки очень важно иметь большой выбор одежды на разные мероприятия, праздники и поводы. С помощью одежды девушка может передать свое настроение, подчеркнуть свои достоинства. Гардеробе

Онлайн кредит на карту за 15 минут
Для того, чтобы быстро получить деньги на банковскую карту, вам нужно заполнить на сайте несложную анкету. В течение 10 минут заявка будет рассмотрена, и уже через 5 минут нужная сумма поступит на вашу

Актур - походы в горы и экспедиции
Путешествие - один из важных и приятных моментов в жизни многих граждан. И это неудивительно, ведь именно в посещении новых мест, в открытии для себя чего-то нового зарождаются удивительные эмоции, отличное

Навесные стеклянные двери
С течением времени изменяются пристрастия, совершенствуется технология. В дизайне и интерьере происходит замена привычных элементов на новые. Так в последние годы, обычные межкомнатные проемы, стали

Магистерская диссертация на заказ срочно
Многие из нас, кто уже столкнулись с этой проблемой, наверняка знают о том, что написание магистерской диссертации это действительно очень и очень большой труд, который требует очень много сил и времени.

Отель «Централь» Официальный сайт 83001, Украина, г. Донецк, ул. Артема, 87
Тел.: +38 062 332-33-32, 332-27-71
[email protected]
TravelLine: Аналитика


Студия web-дизайна Stoff.in © 2008