система онлайн-бронирования
г. Донецк, Украина, ул. Артёма, 87
+38 (062) 332 33 32, 332-27-71
ЗАБРОНИРОВАТЬ
НОМЕР

Статьи

Кто прав, а кто виновен в ДТП на перекрестке?

Опубликовано: 08.10.2018

Здравствуйте, уважаемые юристы!

Подскажите, пожалуйста, кто прав, а кто виновник ДТП, если я (Рено), после выезда со второстепенной дороги на главную, проехав 10-15 метров и завершив маневр,уже в левом ряду двухрядного проспекта Гагарина в Днепре, получил удар от едущей сзади авто  (Ваз) в задний правый угол багажника, когда Ваз пытался обогнать меня справа и на большой скорости не справившись с управлением ударил Рено сзади. Рено потянуло вправо и врезался в дерево на тротуаре, которое расположено в 15 метрах от перекрестка.

Вопрос:

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Через сколько метров после перекрестка маневр выезда на него считается завершенным???  Кто на Ваш взгляд прав в ДТП? Верно ли составлена жалоба приведенная ниже?

ЗАЯВА

Про вчинення злочину

27 жовтня 2017 року приблизно о 7 годині в м. Дніпрі по пр. Гагаріна, я з пасажиром Сніщенко Ю.М. рухався з гори вниз за кермом автомобіля RENAULT 19 з державним реєстраційним номером ________. Повернувши ліворуч на Т-образному перехресті пр. Гагаріна з вул. Бронетанковою я, зупинивши авто на знак «Поступися дорогою»,  пропустив авто яке одне рухалось знизу проспекту Гагаріна. Пасажир мого авто, Сніщенко Ю.М., який їхав зі мною на місці пасажира, теж, як і я дивлячись у праве скло, підтвердив мені, що дорога вільна. Я, дивлячись праворуч, самостійно упевнившись у безпечності маневру, повернув ліворуч, зайняв ліву смугу проспекту. Проїхавши приблизно 20 метрів по прямій дорозі за перехрестям, у дзеркало заднього огляду я побачив авто ВАЗ-2110, яке рухалось у гору позаду нас, на дуже великій швидкості. Намагаючись обійти мене праворуч та не впоравшись з керуванням, автомобіль ВАЗ-2110 здійснив удар у задню частину мого авто. Сильним ударом позаду у мого авто у мене вибило кермо, та машину різко потягло праворуч на бордюр та урізалась у одно з дерев, яке і розташовані впродовж тротуару. (додаток 4). Це саме і засвідчує, що моя машина зазнала удару саме позаду, та врізалась в дерево на тротуарі, вже остаточно проїхавши перехрестя.

Водій автомобілю ВАЗ 21.10, Вівсяник Я.А., рухався на великій швидкості, не дотримуючись безпечної дистанції, та намагався здійснити обгін мого авто, не впорався з керуванням, наявно перевищуючи дозволену швидкість руху, здійснив удар саме у задню праву частину мого авто, що може бути підтверджено експертизою. У результаті удару саме позаду авто, що підтверджує характерно деформовано залізо багажника, а нас з моїм пасажиром кинуло уперед, та ми головами розбили лобове скло. Сліди від удару головою у скло можна побачити на фото у додатку, обидва автомобіля отримали значних механічних пошкоджень. Я зазнав незначних тілесних пошкоджень.

Водій ВАЗ 2110 та троє молодиків з ним, одразу після ДТП почали знімати номери з авто ВАЗ-2110 та приховувати їх. Хлопці просили мене не викликати поліцію, що начебто вони викликали своє керівництво з метою домовитись зі мною тому, що значно постраждалих людей немає. Приїхавши на місце ДТП, керівник молодих людей запитав мене, яке відшкодування збитків мене влаштує. Я відповів, що я можу продати їм своє авто. Поспілкувавшись зі своїм адвокатом та патрульними поліцейськими він затвердив, що їм вигідніше буде зробить винуватцем мене, навіть за відсутністю обов’язкового полісу страхування на їх авто.

Працівник національної поліції – інспектор 3 роти 4 батальйону УПП Верісев С.О. після приватних перемовин з адвокатом та керівником водія ВАЗ2110, при складанні адміністративних матеріалів, почали наполягати на тому, щоб ми з моїм пасажиром писали пояснення на окремому бланку, не ознайомивши нас з текстом протоколу взагалі. Ми написали пояснення, але показань мого свідка, та взагалі факту присутності мого свідка у протоколі не зафіксовано. Крім того, мені не були роз’яснені мої права і обов’язки, як це передбачено законодавством при складанні протоколу про адміністративне порушення.

Навпаки, працівники поліції почали натяки про можливі негативні події в моєму минулому. Саму копію протоколу я побачив, та наполегливо надали на підпис тільки після того, як мене привезли після медичного закладу де відбувалось медичне засвідчення на стан алкогольного та наркотичного сп’яніння. Взагалі побачити копію протоколу мені надали приблизно за 4 години після його складання, та відбулося це тільки у дворі поліції, куди мене завезли на патрульному авто. Це вручення мені ушкодженої копії протоколу вважаю неправомірним, та здійсненним з психологічним тиском. Обставини вручення пошкодженого протоколу у дворі поліції звідки неможливо вийти самостійно, без супроводу працівника поліції, які навмисно зроблені для того, щоб залякати та примусити мене підписати потрібний їм, а не правдивий протокол. Саме там, у дворі де базуються патрульні авто, де патрульні поліцейські цілодобово чергують на КПП, та не дозволені вільний вхід та вихід, наявно обмежені конституційні права на свободу пересування, дають зрозуміти, якщо я не підпишу навмисне сфальсифікований та ушкоджений протокол, я можу зазнати будь яких звинувачень та проблем. Таким чином змушений підписати неправомірно сфальсифікований протокол, наступного дня, коли я написав заяву до ПП, отримав нормальну копію протоколу та схему ДТП я наявно побачив, що показань мого свідка та факту присутності мого свідка у протоколі не зафіксовано. Фото ушкодженого двома головами лобового скла, як підтвердження присутності пасажира на момент ДТП на пасажирському місці, можна побачити у додатку.

Не зважаючи на те, що встановлення наявності та ступеню вини здійснюється виключно у судовому порядку , при з’ясуванні всіх обставин, інспектор патрульної поліції склав протокол лише по відношенню до мене, ігноруючи те, що у діях водія автомобілю ВАЗ-2110 прослідковуються явні ознаки порушення п. 12.1, 12.3, 12.4, 12.9(б) Правил дорожнього руху затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10 жовтня 2001 р. № 1306.

Дякуємо! Тепер: 1) Натисніть »ОТРИМАТИ КУПОН« ; 2) Введіть ваше Ім'я та Email, щоб ми змогли надіслати вам КУПОН прямо на пошту! Якщо не приходить - перевірте папку "Спам"!

Відповідно до п. 12.1 ПДР, під час вибору в установлених межах безпечної швидкості руху водій повинен ураховувати дорожню обстановку, а також особливості вантажу, що перевозиться, і стан транспортного засобу, щоб мати змогу постійно контролювати його рух та безпечно керувати ним.

Відповідно до п. 12.3 ПДР, у разі виникнення небезпеки для руху або перешкоди, яку водій об’єктивно спроможний виявити, він повинен негайно вжити заходів для зменшення швидкості аж до зупинки транспортного засобу або безпечного для інших учасників руху об’їзду перешкоди.

Відповідно до п. 12.4 ПДР, у населених пунктах рух транспортних засобів дозволяється із швидкістю не більше 60 км/год.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Відповідно до п. 12.9 б) ПДР, водієві забороняється перевищувати максимальну швидкість, зазначену в пунктах , ,  та , на ділянці дороги, де встановлено дорожні знаки  ,  або на транспортному засобі, на якому встановлено розпізнавальний знак відповідно до підпункту «и» пункту  цих Правил.

Згідно зі складеного Протоколу про адміністративне правопорушення серії БР №107044 вбачається, що, здійснюючи маневр розвороту на перехресті по пр-ту Гагаріна, не переконавшись в безпечності руху здійснив зіткнення з автомобілем ВАЗ-2110. Але, згідно дорожньої обстановці, схеми ДТП, видно, що удар в мій автомобіль прийшовся у праву задню фару, а відстань до перехрестя становить приблизно 20 метрів. Зазначене свідчить про те, що я закінчив маневр розвороту та встиг проїхати чималу відстань до того, як почув удар.

В діях інспектора явно вбачається упереджене ставлення щодо одного з учасників ДТП. Одразу після того, як водій автомобілю ВАЗ-2110, здійснив телефонний дзвінок, приїхав його адвокат.

Зазначена особа (адвокат) тривалий час спілкувалася з інспекторами поліції, після чого, адміністративні матеріали почали складатися ВИКЛЮЧНО по відношенню до мене, ігноруючи мої доводи про те, що для з’ясування вини учасників ДТП, необхідно об’єктивно та неупереджено зафіксувати всі юридично важливі обставини, скласти протоколи щодо ВСІХ правопорушень, які були вчинені учасниками ДТП.

Прошу звернути увагу, що свідок, Сніщенко Юрій Миколайович, який був на пасажирському сидінні мого автомобіля, надав письмові пояснення на службовому бланку.

Але, дані пояснення злочинним шляхом не були долучені до матеріалів адміністративної справи.

Таким чином, в діях інспектора 3 роти УПП Верісева С.О. вбачається склад кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 365 КК України, та ч. 1 ст. 366 КК України, та ч. 1 ст. 368 КК України…

 

▼ СПОДОБАЛАСЬ СТАТТЯ? ПОДІЛІТЬСЯ З ДРУЗЯМИ! ▼

Корисний матеріал? Оцініть зірочками:

Є питання? Натисніть нижче "ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ"!

Натисніть і підпишіться на «НОВИНИ» або канал «TELEGRAM» та станьте генієм юриспруденції!

Знайшли помилку? Виділіть її і натисніть Ctrl+Enter

Новости

Сплавы по рекам

Прошлым летом решили хорошенько отдохнуть небольшой компанией, с друзьями. Наша компания любит активный и подвижный отдых. Решили подыскать , что-то интересное и необычное, дабы развлечься по полной.

Где заказать тур на Кипр

Наш мир, в котором мы живём так разнообразен и своеобразен, что если сравнивать различные места нашей планеты, о ни одного из них не будет совпадать по каким-либо данным, характеризующим их. В любой

Специальный держатель для смартфона

Мой муж работает таксистом, и для ориентировки по соседним городам ему нужен навигатор. Но телефон девать некуда, а с сидения или полки его брать неудобно, да и не видно изображения. Любимый не растерялся

Доставка еды в городе Сочи
Для современного человека совершенно очевидно, что разница во вкусах формируется множеством факторов, и по сути, вкусы, ни в коем случае не являются предметом спора. Тем более, если речь идет о гастрономии.

Приглашение для иностранца
Далеко не каждый иностранец может беспрепятственно въехать на территорию России. Не требуется наличие визы только гражданам некоторых стран СНГ. Всем другим иностранцам посетить нашу страну удастся только

Гостевой дом в Алуште "Рыжий кот"
Самая богатая в мире практика распределения по национальным квотам мест в представительных и исполнительных органах власти, среди командного состава, отряда космонавтов, студентов престижных вузов и так

Билет кипр
Очень многих туристов манит Средиземное море, но тем не менее у многих возникает вопрос Турция или Кипр в сентябре?   И планируя отпуск, большинство теряется в выборе места для отдыха. Сравнить эти курорты

Rivne.one
Критически важно в наше время ориентироваться в новостях. Для этого нужно пристально следить за событиями в стране и в мире. Мы живем в непростое время стремительных перемен, что требует от каждого готовности

Авиабилеты дешевые рейсы
Авиаперелеты – это наиболее удобный и единственно возможный способ пересекать огромные расстояния, за короткое время. Тем не менее, путешествия на самолете очень утомительны и важно заранее забронировать

Сайты Чернигова
Время стремительных перемен, в котором мы живем, требует от каждого готовности быстро и адекватно реагировать на события и быть готовыми к определенным сценариям их развития. Помогают в этом новости,

Отель «Централь» Официальный сайт 83001, Украина, г. Донецк, ул. Артема, 87
Тел.: +38 062 332-33-32, 332-27-71
[email protected]
TravelLine: Аналитика


Студия web-дизайна Stoff.in © 2008
rss